NA KONTAKTONI


DigitAlb Sh.A: Autostrada Tiranë – Durrës, Rruga “Pavaresia” Nr.39,Komuna Kashar, Tiranë, Shqipëri

Kujdesi për Klientin: +355 42 273075,  +355 682088888, +355 692080000,  +355 800 4444 (brenda vendit me numrat fix)

Administrata: +355 4 2388000, +355 42274801/4/5

Plotësoni të dhënat dhe dërgoni kërkesën tuaj

Të dhënat që do plotësoni do të përdoren për tju përgjigjur pyetjes tuaj.

Emri Mbiemri *

Email *

Tel

Platforma*
TokesoreSatelitore

Numri i Smart Card*

Mesazhi juaj

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien