PLATFORMA TOKËSORE

1

paketa-fillestare

820 Lekë/muaj (Muaj i 12 FALAS)
(Vetëm me kontratë 12 Mujore me këste)
8.990 Lekë
(Me parapagim për 12 muaj)

Paketa me kanale gjeneraliste dhe disa prej kanaleve tematike të DIGITALB, që transmetojnë 24 orë në 24 filma dhe seriale artistikë, dokumentarë,

programe për femijë, muzikë dhe programe shqiptare.

Mundësi e mirë për të shpenzuar sa më pak dhe për të patur programe gjithpërfshirëse.

2

paketa-familjare_full

1130 Lekë/muaj (Muaj i 12 FALAS)
(Vetëm me kontratë 12 Mujore me këste)
3.290 Lekë
11.390 Lekë
Me parapagim

Paketa e të gjitha kanaleve tematike të DIGITALB, që transmetojnë 24 orë në 24, filma dhe seriale artistikë me Premiera për çdo ditë, dokumentarë

ekskluzive të dubluara në shqip, programe për fëmijë gjithashtu të dubluara në shqip, progame shqiptare, muzikë  dhe kanale për të rritur.

Për të gjitha moshat. Edhe në HD. Bashkë me të gjitha kanale gjeneraliste nga Shqipëria dhe Kosova,  si dhe kanalet tematike ndërkombëtare.

3

premium

8.990 Lekë
28.990 Lekë (Me parapagim)
2.780 Lekë/Muaj (Muaj i 12 FALAS)
(Me kontratë 12 mujore me këste)

Paketa e të gjitha kanaleve tematike të DIGITALB pjese e Paketës Familjare, së bashku me kanalet e SUPERSPORT.

Kualifikueset Evropiane e Miqësoret e Luksit. Kampionatet më elitare të kontinentit Evropian, Premier League, La Liga Santander,

Seria A, Bundesliga, Europa League, League 1, Eredevise. Lajme 24 orë në ditë, Emisionet më të dashura të botës së sportit.

Programacion i larmishem nga dy superkanalet Eurosport 1 dhe 2. Të gjitha në HD.

4

superiore

600 Lekë [€ 4,4]
1.800 Lekë [€ 13,1]

Paketa e abonimit që ju mundëson të shihni kanalet e SuperSport të cilët transmetojnë të gjitha ndeshjet e Kategorisë Superiore të

Kampionatit Shqiptar te Futbollit. Mund ta blini me parapagim, ose me DIGITALB ON TIME me këste mujore.

big brother white

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien