PROGRAMET

Empire

Seriali më i suksesshëm i viti, rikthehet me intrigë, luftë për pushtet, lakmi dhe hakmarrje. Ketë here nuk është thjeshtë biznes… është personale.

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI nr. 33
Çdo të Enjte 22:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien