PROGRAMET

Luftëtarët në vijën e parë

Një cikël i ri dokumentar me filmime ekskluzive, të transmetuara për herë të parë nga skena reale, të xhiruara atje, ku jeta cdo cast vihet në rrezik… Nga Vietnami, në Agfanistan dhe deri në IRAK… Ky cikël dokumentarë do të na bëjë të përjetojmë ‘live’ betejat në vijën e parë të frontit… Do të shohim se si manovrojnë taktikisht ushtarët në terren dhe bashkë me ta, të përjetojmë frikën, guximin, ankthin se cfarë rreziku vdekjeprurës fshihet mbas kodrës përballë…

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të enjte 22:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien