PROGRAMET

Pa Filtër

Ngjarjet dhe Personazhet takohen jashtë kornizës së tyre të zakonshme. Stil jetese dhe argëtim pa Filtër , me Jona Spahiun.

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të enjte 20:30 Ti-hd

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien