PROGRAMET

TH#RJE

Th#rje vjen këtë sezon të ri plot me surpriza dhe risi. Tema të larmishme, të ftuar interesantë, muzikë Live. Në çdo puntatë të Thurjes në këtë sezon, do të jetë i ftuar një personazh i ndryshëm, për të ofruar këndvështrimin e tij, për të sjellë zërin kritik dhe për të dhënë dëshmitë personale nga eksperiencat e veta për temat tona…

Drejton emisionin

JONIDA VOKSHI

Rregjia

INDRIT COBANI

Autor

SOKOL SHAMETI

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të hënë 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien