PROGRAMET

VIOLETTA

Ajo është e bukur, e zgjuar, e talentuar dhe e adhuruar nga adoleshentët në mbarë botën
“VOLETTA” Sez, III rikthehet me këngë… aventura… e histori të reja.

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI nr. 17
Nga e Hëna në të Premte 15:10

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien