PROGRAMET

Zonja pa padron

Bazuar në shkrimet e Rómulo Gallegos, ‘Zonja pa padron’ është një histori hakmarrjeje dhe ambiciesh, joshjeje dhe tradhtish, e treguar nga pikëpamja e Altagracias, një grua e abuzuar. Një grua që përfaqëson mijëra të keqtrajtuara nga njerëz të pashpirt. Por ndryshe nga të tjerat abuzuar,Altagraciakthehet në një vrasëse të pashpirt që vendos drejtësi me një grusht të hekurt për të gjithë përgjegjësit e vuajtjeve të saj.

 

Aktorë

Aracely Arámbula, David Chocarro, Danna Paola, José María Galeano, Andrea Martí, etj…

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e Hëna në të Premte 16:00 Logo_Stinet_ok

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien