PROGRAMET

  • Të Gjitha
  • DOKUMENTAR
  • PËR FEMIJË
  • SERIAL TV / SHOW
  • SHQIP
The Late Late Show with James Corden+

Në një nga programet më të ndjekur në Amerikë, James Corden do të ketë të ftuar aktorët, këngëtarët dhe komedianët më të njohur. Intervista, duete këngësh në makinë, ‘Stand-Up Comedy’ ...

TH#RJE+

TH#RJE

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Th#rje vjen këtë sezon të ri plot me surpriza dhe risi. Tema të larmishme, të ftuar interesantë, muzikë Live. Në çdo puntatë të Thurjes në këtë sezon, do të jetë ...

Luftëtarët në vijën e parë+

Një cikël i ri dokumentar me filmime ekskluzive, të transmetuara për herë të parë nga skena reale, të xhiruara atje, ku jeta cdo cast vihet në rrezik… Nga Vietnami, në ...

Kanceri: Perandori i të gjitha sëmundjeve+

Kanceri është një sëmundje mbarë botërore, sëmundja me rritjen më të shpejtë në Tokë. Ne do ta kemi gjithnjë kancerin mes nesh, brenda nesh, midis nesh. Kanceri nuk është një ...

Më i miri në vend+

Më i miri në vend

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Dy artizanë dhe një tregtar i vjetër qilimash do të na tregojnë se si e punojnë zanatin e tyre…Tezgjahu është arma që ata kanë dhe pazari i Krujës është vendi ...

Zonja pa padron+

Zonja pa padron

SERIAL TV / SHOW

Bazuar në shkrimet e Rómulo Gallegos, ‘Zonja pa padron’ është një histori hakmarrjeje dhe ambiciesh, joshjeje dhe tradhtish, e treguar nga pikëpamja e Altagracias, një grua e abuzuar. Një grua ...

Pa Filtër+

Pa Filtër

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Ngjarjet dhe Personazhet takohen jashtë kornizës së tyre të zakonshme. Stil jetese dhe argëtim pa Filtër , me Jona Spahiun.     ORARE TRANSMETIMI DATA ORA KANALI Çdo të enjte 20:30 ...

Empire+

Empire

SERIAL TV / SHOW

Seriali më i suksesshëm i viti, rikthehet me intrigë, luftë për pushtet, lakmi dhe hakmarrje. Ketë here nuk është thjeshtë biznes… është personale. ORARE TRANSMETIMI DATA ORA KANALI nr. 33 ...

VIOLETTA+

VIOLETTA

PËR FEMIJË, SERIAL TV / SHOW

Ajo është e bukur, e zgjuar, e talentuar dhe e adhuruar nga adoleshentët në mbarë botën “VOLETTA” Sez, III rikthehet me këngë… aventura… e histori të reja. ORARE TRANSMETIMI DATA ...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien